آینده اتریوم در دستان کیست؟

شاید بشه به قولی اتریوم را یکی از آینده دار ترین ارزهای دیجیتال دونست. ارزی که یکی از قدیمی ترین و البته محبوب ترین ارزهای دیجیتال است اما هیچ وقت به جایگاه رقیب دیرینه خودش یعنی بیت کوین نرسید. این نرسیدن به کنار حتی نزدیک هم نشده. اما آینده اتریوم میتونه خیلی روشن باشه. در ادامه بیشتر به این موضوع میپردازیم.

با سایت دنیای مدرن همراه باشید.

آینده اتریوم چگونه خواهد بود؟

ارز دیجیتال اتریوم چیست؟ یک ارز دیجیتال که از سال ها قبل شانه به شانه بیت کوین پیش رفت و به عنوان یکی از محبوب ترین ارزهای دیجیتال داره فعالیت میکنه.

ساختار کلی اتریوم و بیت کوین و حتی ارزهای دیجیتال کمی با هم متفاوت است و همین باعث شده قیمت اتریوم با توجه به میزان شناخته شدگی و حضورش در بازار اصلا بالا نباشه.

در بالاترین حالت، قیمت اتریوم به 5001 دلار رسید و این در مقایسه با قیمت 17 تا 18 هزار دلاری بیت کیون یک شوخی به نظر میرسه.

آینده اتریوم اما روشن و شاید بشه گفت به صورت سایه روشن است.

نه میشه گفت به طور کامل جهش خواهد کرد نه میشه گفت که افت میکنه و بیشتر از پیش ضرر میده.

یکی از چیزهایی که این ارز رو تا حالا سر پا نگه داشته و میشه بهش امیدوار بود راه های ماین کردن اتریوم بوده.

به روش های بسیار متنوعی میشه اتریوم رو به دستآورد که از بین اونها میشه به ریگ ماینینگ اشاره کرد.

یک روش ایده آل برای کسانی که میخوان با هزینه ای معقول و در خانه به انواع راه های استخراج اتریوم مشغول باشند. آینده اتریوم به نوعی در این بازار آشفته ارزهای دیجیتال بستگی کامل به این داره که چه تعداد استخراج کننده بهش پایبند میمونن و کنار نمیکشن.

تمام ارز های دیجیتال به همین منوال پیش خواهند رفت اما اتریوم به نوعی متفاوت خواهد بود.

این ارز چیزی بین ارزش سرمایه گذاری از نوع خرید و استخراج قرار دارد.

از یک طرف به ذهنمان میرسد که استخراج کنیم چون به صرفه است، البته در کشورهایی مثل ایران چون قیمت برق خیلی کمتر از بقیه کشورهای دنیای است، از طرف دیگه آنقدر قیمت بالایی نداره که نشه اتریوم خرید.

الان که این مقاله را میخوانید قیمت اتریوم در حدود 150 دلار آمریکا میباشد. چیزی که اصلا برای ارز دیجیتالی مانند اتریوم زیاد نیست و میشه به خوبی و بدون ریسک بالا روی اون سرمایه گذاری کرد.

نتیجه گیری در مورد آینده اتریوم

به هر حال آینده اتریوم به شما هم بستگی داره اما تجربه در بازار ارزهای دیجیتال این رو میگه که الان زمان بسیار بسیار مناسبی برای خرید است.

این کاهش قیمت  همیشگی نخواهد ماند و به زودی بازار ارزهای دیجیتال دوباره اوج خواهد گرفت.

قیمت اتریوم هم به همان حدود 1000 دلار خواهد رسید و میشه به آینده اتریوم امیدوار بود.

این موضوع دل کسانی که اتریوم دارند و گرم میکنه و کسانی که میخوان استخراج کنند را همچنان امیدوار نگه میداره اما در هر صورت خرید اتریوم در این بازه زمانی با توجه به موارد گفته شده بسیار معقول تر خواهد بود.

آینده اتریوم را میشه روشن و امیدوار کننده دونست اما سعی کنید با احتیاط قدمبرداریو ارزهای دیگه رو هم دنبال کنید.

Leave a Reply